RODZINNA ROZRYWKA

Dawny Radom

Zanurzcie się w historii

Radom to miasto o ponad 1000-letniej historii. W średniowieczu był ośrodkiem królewskim – to tutaj Kazimierz Wielki wybudował miasto otoczone murami, z zamkiem i ratuszem. W XIX i XX wieku w Radomiu intensywnie rozwijał się przemysł. Dzisiaj wraz z dziećmi możecie odkryć ślady dawnego Radomia, a to dzięki specjalnie przygotowanym grom miejskim.

Jedna z nich poprowadzi Was przez Miasto Kazimierzowskie, gdzie Wasze pociechy będą szukać rozwiązań zagadek ukrytych w murach starych kamienic.

Przejdź do strony questu

Druga z gier to quest, podczas którego dzieci odkrywają dziedzictwo przemysłowe Radomia, korzystając z wierszowanych wskazówek.

Przejdź do strony questu

Gry terenowe to doskonała zabawa dla całej rodziny – pozwala na wspólne spędzenie czasu, a uczestnicy stają się „detektywami” odkrywającymi zagadki przeszłości. Gry można otrzymać w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rwańskiej 16 i przy pl. Dworcowym 2 (w budynku Dworca PKP Radom – Główny).

Trickorama

Odkryjcie iluzję w największym w Polsce Centrum Iluzji i Muzeum Trickartu

To miejsce, gdzie nauka przeplata się z zabawą. Czeka tu na Was kilkadziesiąt wielkich obrazów przedstawiających m.in. King Konga, Podwodny Świat, Czarownicę Rudą Baśkę i Kota w Radomiu. Obrazy oszukują wzrok patrzącego, dając efekt 3D. Znajduje się tu także najdłuższy w Europie kalejdoskop i największy w Polsce labirynt luster. Turyści mogą zobaczyć kolorowe cienie, nieskończona bibliotekę, wirującą tubę i pokój kostki Rubika. W pokoju cieni Wasze odbicie zostanie na ścianie. Dzięki specjalnym okularom i zastosowaniu rzeczywistości wirtualnej przeniesiecie się, gdzie tylko dusza zapragnie. Wnętrze Tricoramy wyłożone jest dywanami, dlatego zwiedzanie odbywa się boso.

Przejdź do strony Trickoramy

Salon VR Radom

Wejdźcie w świat nieograniczonych możliwości

Wirtualna rzeczywistość pozwala doświadczyć wrażeń, na jakie trudno się zdecydować w prawdziwym świecie. Dzięki niej każdy może przenieść się w dowolne miejsce na ziemi czy zmienić się w superbohatera. Goście Strefy VR bronią miasto przed orkami, ratują przyjaciół przed światową powodzią, próbują przetrwać apokalipsę, biorą udział w misji kosmicznej lub wcielają się w rewolwerowców z Dzikiego Zachodu. Do tego balansują nad przepaścią, wspinają się na 160-metrowy wieżowiec, skaczą na bungee, teleportują się na dachach budynków, pływają z rekinami czy stawiają czoła grupie zombie. Najmłodsi uczestnicy stają się częścią magicznego świata baśni. Strefa VR zapewnia rodzinom bezpieczne przeżywanie ogromnych emocji.

Przejdź do strony salon VR

Centrum Wspinaczkowe Grota

to miejsce dla Wszystkich. Wspinanie nie ma ograniczeń wiekowych – każdy może to robić. Trzeba trochę odwagi żeby wejść na prawie 17m wysokości ścianę, ale uspokajamy – mamy też ściany niższe. Dwie bulderownie pozwalają na wspinaczkę po połogach, pionach, przewieszeniach, a nawet w dachu. WspinaMY!

Przejdź do strony cw grota

Hula Park

W znakomity sposób łączy marzenia dzieci oraz potrzeby ich rodziców.

Nasze centrum zabaw to miejsce, w którym twórcza pasja spotyka się z zabawą, a edukacja podawana jest w najatrakcyjniejszej dla dzieci formie. To również miejsce, w którym zorganizujesz niezapomnianą imprezę urodzinową bądź okolicznościową dla swojego dziecka. Odwiedź nas już dziś i przekonaj się sam!

Nieustannie rozwijamy się i poszerzamy wiedzę, aby regularnie poszerzać naszą bazę sprawdzonych pomysłów na wspaniałą zabawę. Dodatkowo od 17 lat zajmujemy ale również organizacją bali mikołajkowych i karnawałowych, a także organizujemy pikniki rodzinne. Podczas organizowanych przez nas imprez dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, począwszy od muzyki i jedzenia, a kończąc na naszej autorskiej dekoracji pomieszczenia przeznaczonego na zabawę.

Nasza sala zabaw dostępna jest dla każdego, niezależnie od wieku. Organizujemy także imprezy firmowe oraz zabawy przeznaczone dla nastolatków.

Przejdź do strony Hula Parku

Park Trampolin #Kochamskakać

Wskocz z nami na wyższy poziom rozrywki i skosztuj podniebnych endorfin

Park Trampolin to idealne rozwiązanie na spędzenie czasu w gronie rodzinnym lub jako atrakcja dla dzieci. Obiekt jest zadaszony i klimatyzowany, dzięki czemu zawsze można mieć pewność, że aktualna pogoda jest w sam raz na wyskakane emocje! Otwarte codziennie!

#KochamSkakać został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby dostarczać młodszym i starszym dzieciom wiele atrakcji, a zarazem zapewnić bezpieczeństwo podczas zabawy. Z oferowanych atrakcji mogą korzystać również opiekunowie dzieci i dorośli.Nasz obiekt to nie tylko trampoliny, po których możecie skakać do woli. To cała masa różnych atrakcji podzielonych na 7 stref, dzięki którym to jedno z tych miejsc, w których nie sposób się nudzić. Obok swobodnej zabawy zapewniamy również zorganizowane atrakcje dla dzieci.

Szukasz ciekawego miejsca na organizację imprezy urodzinowej dla dziecka? Zastanawiasz się, gdzie udać się na wycieczkę? Chcesz zapisać dziecko na sportowe zajęcia pozaszkolne? A może po prostu spędzić super aktywny czas?- Park Trampolin #KochamSkakać to najlepsze rozwiązanie!Nie chcesz skakać? Nic nie szkodzi :) Podczas gdy Twoje dzieci będa się świetnie bawić zapraszamy do naszej kawiarenki, znajdziesz tam pyszną świeżo mieloną kawę, szeroki wybór napojów oraz słodkie i słone przekąski, a nawet ciasto :) Możesz też skorzystać z naszego WiFi.

Wskakujcie do #KochamSkakać!

Przejdź do strony #Kocham Skakać

Fantasmagoria – Rodzinne Centrum Rozrywki i Rozwoju

Miejsce przeznaczone dla dzieci już od 1 r.ż. aż do młodszych klas szkoły podstawowej, w którym nie tylko jest zabawa, ale też nauka, rozwój i stymulowanie zmysłów. Dlatego poza małpim gajem, jest szereg innych cudownych atrakcji. Salka doświadczania świata oczaruje nie tylko malucha, sala morska z tężnią pozwoli zrelaksować się i poprawić swoją kondycję zdrowotną, dżungla zadziwi efektami uv, a sala disco będzie miejscem dzikich pląsów.

Przejdź do strony Fantasmagoria