W OKOLICY

Ranczo Rajec

Ranczo Rajec usytuowany jest na terenach Puszczy Kozienickiej w dolinie Pacynki. W ofercie ma spacery z alpakami, fotosesje, wizyty w stajni, ogniska i wiele innych atrakcji.

Rajec Poduchowny 160a
26-613 Radom
+48 604 574 925

Ranczo Emocji

Ośrodek Psychoterapeutyczny Ranczo Emocji to miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie: konsultacje specjalistyczne w zakresie psychoterapii i logopedii, konsultacje i porady rodzinne, psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych, diagnozę i terapię logopedyczną, diagnozę procesów Integracji Sensorycznej, terapię SI, TUS z alpakami, spacery z alpakami, alpakoterapię grupową w Placówkach Oświatowych, warsztaty z Alpakami w Myśliszewicach.

ul. Radosna 22
26-630 Myśliszewice
+48 505 987 575
ranczoemocji@gmail.com

Alpakarnia Urocza Chatka

Alpakarnia Urocza Chatka mieści się w Jedlni-Letnisko, nieopodal Puszczy Kozienickiej oraz Zalewu Siczki.

ul. Kościuszki 19
26-630 Jedlnia-Letnisko
+48 662 661 610
uroczachatka@gmail.com

Alpakarnia Szczęścia – Wielogóra Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym ogrodem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Setki kwiatów, drzew i krzewów zamieszkują bajeczne i niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię. Wielka przygoda, kontakt z naturą i wspólnie spędzony czas. Atrakcje Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała im Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku.

Trzcianki 92
24-123 Janowiec
+48 503 983 135
kontakt@magiczneogrody.com

Farma Iluzji

Farma Iluzji to park rozrywki dla całej rodziny. Na ponad 6 hektarach pięknego, częściowo leśnego terenu znajduje się kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji. Na wrażenia mogą liczyć zarówno dzieci, jak i rodzice. Znajdziemy tu eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jaki i miejsca do zabawy i wypoczynku – plaża, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych. Codziennie można też zobaczyć pokazy sztuki iluzji w wykonaniu najlepszych w Polsce iluzjonistów oraz inne przedstawienia.

Mościska 9
08-455 Trojanów
+48 503 989 393
informacje@farmailuzji.pl

Park rozrywki Julinek

JULINEK PARK jest największą tego typu atrakcją w regionie Mazowsza. W miejscu niegdyś kojarzonym wyłącznie ze stacjonarną bazą cyrkową, słynną na całą Europę, obecnie funkcjonuje niezwykły park. Park ma do zaoferowania szereg atrakcji. Przede wszystkim PODNIEBNY CYRK to jeden z największych w Polsce parków linowych – to 9 tras liczących w sumie 1240 metrów oraz 150 zaskakujących cyrkowych przeszkód. Cały system parku składa się z sieci tras, platform i przeszkód umieszczonych na linach: to podesty, belki, drabinki i siatki, mosty, skoki, pętle. Na trasach przeznaczonych dla dzieci zastosowano system asekuracji ciągłej, będący gwarantem bezpieczeństwa najmłodszych. Kolejną niezwykłą atrakcją jest KRAINA DMUCHAŃCÓW, w której znajduje się aż kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym hitem jest ogromna wodna zjeżdżalnia HIPPO SLIDE, która ma aż 12m wysokości i 30m długości. Na terenie znajduje się również pole do MINI – GOLFA, gdzie napotkamy 18 dołków, do których dostępu bacznie pilnują cyrkowe postacie.

Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy
+48 22 611 61 09
kontakt@julinek.com.pl

Bałtowski Kompleks Turystyczny

Bałtowski Kompleks Turystyczny o pierwotnej nazwie JuraPark Bałtów istnieje już ponad 10 lat. Jest to pierwszy park dinozaurów w Polce. Z uwagi na potencjał miejsca z roku na rok w sąsiedztwie terenu JuraParku zaczęły powstawały coraz to nowsze atrakcje. Na terenie obiektu turyści mogą skorzystać z takich atrakcji jak m.in. Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Górny i Dolny, Sabathówka “Wioska Czarownic, Park Rozrywki, Kino Emocji Cinema 5D, Kraina Koni, Park Miniatur oraz w sezonie zimowym Szwajcaria Bałtowska, Wioska Świętego Mikołaja.

ul. Bałtów 8a
27-423 Bałtów
+48 518 691 392
rezerwacja.baltow@jurapark.pl